Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.03.2020 14:16
Star Wars 1313
856V

Star Wars 1313 na zrzucie ekranowym. Boba Fett mógł być głównym bohaterem

Do dzisiaj wielu graczy nie może odżałować faktu, ze Star Wars 1313 nie zostanie nigdy wydane. W Sieci pojawił się screenshot z tej niedokończonej produkcji.

W Sieci pojawił się ciekawy zrzut ekranowy z niewydanego Star Wars 1313. Produkcja została skasowana w 2013 roku. Na screenshocie możemy zobaczyć postać wyglądającą jak Boba Fett. Bardzo możliwe, że w Star Wars 1313 mieliśmy wcielić się właśnie w tego bohatera. Na ten fakt wskazują też elementy HUD ze screena, kojarzące się z klasyczną bronią tej postaci (m.in. wskaźnik paliwa do miotacza płomieni).

Niestety deweloperzy już prawie na pewno nie powrócą do tego projektu. Pocieszający jest fakt, że powstają kolejne obiecujące produkcje, bazujące na uniwersum "Gwiezdnych Wojen" - mówi się już o powstawaniu sequela udanego Star Wars Jedi: Fallen Order. Być może również tajemniczy Project Maverick okaże się czymś w rodzaju duchowego spadkobiercy Rogue Squadron. Póki co dokładny charakter tej pozycji pozostaje nieznany (choć pojawiły się sygnały, że mamy tu do czynienia z produkcją VR).

Warto też przypomnieć sobie materiał wideo z demem z 2013 roku.

Warto również sprawdzić:

Tagi: LucasArts Star Wars 1313