Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.03.2020 12:54
Star Wars IX
2616V

Star Wars IX wyśmiane. Honest Trailers kpi z najgorzej ocenianego filmu w historii Gwiezdnych Wojen

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to najgorzej oceniana główna odsłona gwiezdnej sagi. Krytycy raczej nie przesadzili - film jest w takim stopniu wypełniony absurdami i dziurami fabularnymi, że trudno, by było inaczej.

Star Wars IX miało z gracją domknąć wszystkie wątki i rozwiać wątpliwości fanów po dwóch poprzednich odsłonach gwiezdnej sagi. Tak się jednak nie stało. Dostaliśmy obraz mało udany, pełny wątpliwej jakości scen i fabularnych wpadek (temat rozwijaliśmy w tekście o największych absurdach z ostatniej trylogii Gwiezdnych Wojen).

Temat postanowili obśmiać specjaliści w kpieniu z gier i filmów, czyli ekipa Honest Trailers. Zespół zaczyna od drwin z dziur fabularnych, które mają być wg Disneya wytłumaczone w nadciągających komiksach i opowiadań. Dalej jest jeszcze lepiej - Honest Trailers wyśmiewa rozczarowujące zakończenie filmu i fakt, że po 3 częściach ostatniej trylogii na dobrą sprawę nadal nie wiemy prawie nic sensownego o wielu nowych postaciach.

Star Wars IX to najgorzej oceniana odsłona gwiezdnej serii. Produkcja otrzymała o 1% gorszy wynik od Star Wars: Episode I - The Phantom Menace w serwisie RottenTomatoes.


Warto również sprawdzić:

Tagi: gwiezdne wojny humor star wars