Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 14:50
GTA 6  PS5 2020
14267V

GTA 6 coraz bliżej? Rockstar zaktualizowało stronę

GTA 6 ma zostać zapowiedziany w tym tygodniu. Część graczy wierzy, że produkcja będzie czasowo dostępna wyłącznie na PS5, jednak jedno jest pewne – Rockstar postanowił zaktualizować stronę i taką sytuację widzieliśmy przed zapowiedzią GTA 5.

W połowie miesiąca wspominałem o dwóch informatorach, którzy zwiastowali prezentację GTA 6 – wydarzenie ma odbyć się 25 marca 2020 roku. Nadal nie możemy mieć pewności, że Rockstar ma w garści nowe Grand Theft Auto, jednak firma niespodziewanie zmieniła przekierowanie witryny „GTAVI.com” - wcześniej strona była automatycznie przekierowana na główną stronę Rockstar. Teraz wyskakuje błąd.

Zapowiedź GTA 6 już w tym tygodniu?

Nie jest to przypadek – wczoraj zmieniono przekierowanie. W Sieci pojawił się dowód, według którego strona należy do Take-Two od 2006 roku, a wczoraj zdecydowano się na „update”. Gracze przypominają sytuację – przed pokazem GTA 5 byliśmy podobno świadkami identycznej sytuacji.

Co ciekawe, część graczy wspomina plotkę z kwietnia ubiegłego roku, według której GTA 6 ma być na początku dostępny wyłącznie na PS5. Sony podobno wykupiło miesięczną ekskluzywność, by najwięksi fani marki rzucili się na pudełka z PlayStation 5.

Trudno powiedzieć, czy jest to prawda, jednak najwidoczniej Rockstar naprawdę szykuje coś związanego z GTA 6 – w końcu witryna została zaktualizowana... Mogą to być nic nieznaczące zmiany, jednak może w końcu zobaczymy pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6?

GTA 6 domena

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Rockstar:

Źródło: https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/fnp0ts/gtavicom_does_not_redirect_to_rockstar_games_site/

Tagi: grand theft auto grand theft auto 6 Grand Theft Auto Vi GTA 6 gta vi Rockstar