Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 22:04
gta 6
21809V

GTA 6. Rockstar Games ujawnił miejsce akcji za sprawą nowego DLC do GTA 5? Fani odkryli ciekawe informacje

Gracze, którzy oczekują GTA 6 odkryli ciekawe informacje, które mogą sugerować potencjalne miejsca akcji najnowszej gry Rockstar Games.

Według niektórych informacji oficjalna zapowiedź GTA 6 odbędzie się w najbliższym tygodniu - wszyscy fani serii oczekują z niecierpliwością 20 marca, dnia, w którym najnowsza produkcja od zasłużonego studia Rockstar Games powinna dostać pierwszy trailer zapowiadający pełną prezentację, która miałaby odbyć się 25 marca. Na nową gangsterską odsłonę czekamy naprawdę długo, więc nie zdziwiłbym się, gdyby te informacje okazały się być prawdziwe. W końcu informatorzy, którzy przewidują owe daty ujawniali w przeszłości dużo rozszerzeń i innych wydarzeń szykowanych przez Rockstar Games.

Gracze oczekujący na podane powyżej dni odkryli dosyć ciekawe szczegóły, które mogą nawiązywać do GTA 6. Wszystko za sprawą najnowszego DLC, które zawitało do Grand Theft Auto V - Open Wheel. Jeden z torów wchodzących w skład owego dodatku (Height of Society) jest zbudowany tak, aby przypominał fragmenty mapy Ameryki Północnej oraz Południowej. To wszystko wzmacnia pogłoski, które od dłuższego czasu sugerują, że nowa gra Rockstara powróci do Vice City, a dokładniej na tereny Miami, Florydy. Zgadzałoby się to także z przeciekami, które sugerowały, że w czasie zabawy trafimy do innych krajów - w tym przypadku byłby to Meksyk (idealnie pasowałby do tematu narkotyków, które mają odegrać znaczącą rolę w grze).

Na oficjalne wiadomości przyjdzie nam poczekać - może nie kilka miesięcy, a zaledwie kilka dni?

Warto zajrzeć na:

Źródło: Eurogamer.net

Tagi: Grand Theft Auto 6 gta 6 miejsce akcji rockstar games