Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 10:18
la noire 2
11600V

GTA 6 musi zaczekać? L.A. Noire 2 prawdopodobnie wyciekło przez kanał na YouTube

GTA 6 na pewno powstaje, choć Rockstar może na początku zaoferować graczom L.A. Noire 2. Nowa produkcja o detektywach niespodziewanie pojawiła się na YouTube.

Pierwsza część L.A. Noire trafiła na rynek w 2011 roku i choć gra cieszyła się zadowalającymi notami (89% konsolowe wydanie, 83% PC), Rockstar nie było w pełni usatysfakcjonowane z tytułu przygotowywanego przez Team Bondi. Prawa do IP pozostały w rękach twórców GTA i staje się coraz bardziej prawdopodobne, że deweloperzy postanowili rozbudować markę prezentując kolejną przygodę detektywów.

L.A. Noire 2 przed GTA 6?

Rockstar na przestrzeni lat chętnie sięgał po L.A. Noire przerzucając historię na kolejne platformy, a także decydując się na wersję VR, ale dotychczas nie słyszeliśmy zbyt wielu konkretnych przecieków o pracy nad kontynuacją.

Mimo to 14 marca na YouTube pojawił się kanał „L.A. Noire Part Two – Topic” - nazwa wskazuje, że nie wszystko zostało jeszcze dograne, a ktoś przez przypadek kliknął „opublikuj” udostępniając w Sieci nagranie. Materiał po kilku sekundach zniknął i według informacji prezentował hit z lat 80-tych „Break My Stride” Matthew Wildera. Jeżeli rzeczywiście utwór zawita w grze Rockstar, może to sugerować umiejscowienie wydarzeń – byłby to duży skok akcji względem 1947 roku, w którym toczyły się wydarzenia z pierwszej odsłony.

Jak na razie mamy do czynienia wyłącznie z plotkami i domniemaniami, jednak L.A. Noire 2 mogłoby być dobrą rozgrzewką przed oczekiwanym przez wielu GTA 6.

Graczom udało się złapać zrzut ekranu prezentujący opis utworu:

LA Noire 2 YT

A tak brzmi piosenka:

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Rockstar:

Źródło: https://www.dexerto.com/gaming/rockstars-la-noire-part-two-potentially-leaked-youtube-1342574

Tagi: gta 6 L.A. Noire l.a. noire 2 la noire Rockstar rockstar games Team Bondi