Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 11:26
Tsubasa
2580V

Tsubasa wraca na ekrany. TVP Sport zmienia ramówkę

„Kapitan Tsubasa” ponownie zawita w naszych domach dzięki decyzji TVP Sport. Telewizja Polska nieco zmienia ramówkę w związku z zagrożeniem koronawirusem i nawet najmłodsi mogą liczyć na przyjemne, sportowe wrażenia.

Pandemia powoduje trudności w wielu sferach naszego życia – branża rozrywkowa i stacje telewizyjne również zmagają się z szeregiem przeciwności, na które muszą reagować. Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, potwierdził na Twitterze zmianę ramówki, za sprawą której w TVP Sport ponownie zagości „Kapitan Tsubasa”:

„Nowa ramówka @sport_tvppl. Codziennie od czwartku między 8 a 10 reaktywujemy Tsubasę dla najmłodszych, 17:00 Gol Retro, 17:30 Retro TVP Sport (głosowanie dzień wcześniej na tt), o 19:30 transmisja na życzenie (głosowanie na fb), 21:45 sportowy dokument, 23:15 boks premium”

Od czwartku młodsi widzowie otrzymają możliwość oglądania na TVP Sport „Kapitana Tsubasy” – przygody ulubieńca naszej społeczności zostaną wyemitowane od 8:00 do 10:00. Również modyfikacjom ulega ramówka w następnej części dnia, bo po 17:00 rozpoczną się retro transmisje, a w późniejszych godzinach widzowie otrzymają szansę wybierania kolejnych programów.

Powrót Tsubasy na ekrany telewizorów może być dobrą rozgrzewką przed nadciągającym Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Gra Bandai Namco jeszcze w tym roku trafi na konsole i komputery osobiste – oby premiera produkcji nie została opóźniona przez koronawirusa.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Marek Szkolnikowski za Marcin Kosman

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Kapitan Tsubasa Tamsoft tsubasa tvp tvp sport