Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 19:52
Final Fantasy VII Remake
1342V

Final Fantasy VII Remake może nie trafić do graczy w dniu premiery. Square Enix potwierdza problemy

Square Enix potwierdziło właśnie dzisiejszą plotkę. Premiera Final Fantasy VII Remake jest zagrożona przez koronawirusa i część graczy może nie otrzymać oczekiwanej produkcji w dniu premiery. Wydawca stara się zapewnić grę, jednak sytuacja jest problematyczna.

Kilka godzin temu pojawiła się plotka, według której Square Enix ma problemy z dostarczeniem na rynek Final Fantasy VII Remake. Twórcy oczywiście zakończyli już prace nad grą, tytuł powinien już znajdować się w tłoczni, ale problemem okazuje się sama dystrybucja.

Square Enix – „ze względu na wyjątkowe okoliczności” i z powodu „nieprzewidywanych zmian w dystrybucji”, który różni się w zależności od kraju, jest coraz bardziej prawdopodobne, że niektórzy gracze nie otrzymają Final Fantasy VII Remake w dniu premiery.

„Codziennie monitorujemy sytuację i współpracujemy z naszymi partnerami, sprzedawcami i zespołami Square Enix w całej Europie i obu Amerykach, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, by jak najwięcej z Was mogło zagrać w grę 10 kwietnia.”

W najbliższy piątek (20 marca) otrzymamy nową wiadomość dotyczącą premiery, ale bardzo możliwe, że niektórzy gracze nie otrzymają produkcji w dniu debiutu. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście cyfrowa wersja, jednak fani pudełek mogą mieć problem.

Więcej informacji o uniwersum Final Fantasy: 

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix