Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 15:30
re3
1823V

Resident Evil 3 już ogrywany przez graczy. Demo dostępne w pierwszym regionie

Demo Resident Evil 3 będzie ogólnodostępne dopiero jutro, ale gracze wykorzystują sytuację, przeskakują do wyznaczonego regionu i już dzisiaj mogą zapoznać się z wycinkiem tytułu. Pierwsze opinie o grze są bardzo pozytywne.

Resident Evil 3 (2020) zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca, ale Capcom jest bardzo pewny swego. Japończycy już w tym tygodniu zapewnią graczom fragment kampanii, a w przyszłym zapoznamy się z betą trybu sieciowego. Będzie to idealny moment na sprawdzenie obu wariantów zabawy – później pozostaje już tylko czekać na kurierów z paczkami.

Demo ma zostać udostępnione w czwartek, ale już teraz pliki trafiły do Nowej Zelandii i łatwo można je pobrać – z PlayStation Store oraz Xbox Live. Wymaga to oczywiście założenia nowego konta (PS4) lub przeskoczenia na nowy region (Xbox One), ale nie będzie to wielki problem dla oddanych fanów serii, którzy od dawna czekają na powrót Resident Evil 3.

Nie musieliśmy oczywiście długo czekać na pierwsze materiały – poniżej możecie sprawdzić zwiastun przerażającej historii oraz pojawiają się pierwsze live-streamy.

Interesujecie się Resident Evil 3? Sprawdźcie na naszym serwisie:

Źródło: AllgamesDelta

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)