Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 13:20
Resident Evil 3 Remake porównanie
927V

Resident Evil 3 Remake na porównaniu z pierwowzorem. Postęp graficzny jest ogromny

Najnowszy materiał na kanale PlayStation doskonale pokazuje, jak ogromny postęp technologiczny miał miejsce w ostatnich latach. Sprawdźcie, jak prezentuje się nadchodzące odświeżenie Resident Evil 3 na porównaniu z pierwowzorem. 

Resident Evil 3 (2020) to aktualnie główny projekt od Capcomu. Wszystkie swoje siły skupiają właśnie na jego dopieszczaniu, aby już za kilka tygodni mógł trafić do graczy w jak najlepszej formie. Fani mają ogromne oczekiwania, albowiem pierwowzór jest wspominany przez wielu bardzo dobrze. 

Już za mniej niż miesiąc w ręce wszystkich wyczekujących trafi najnowsze odświeżenie kultowej gry z serii Resident Evil. Druga część wywindowała oczekiwana na ogromny poziom, więc Capcom zrobi wszystko, aby im sprostać. Jedno jest pewne- postęp, który zaszedł od premiery pierwotnej odsłony, wydaje się wręcz niewyobrażalny. Warto przypomnieć, że ta debiutowała 21 lat temu, w 1999 roku. 

Na kanale PlayStation, na YouTube pojawił się właśnie kilkunastominutowy materiał, w którym producent z Capcom, Peter Fabiano oraz ekipa PlayStation pokazują, w jaki sposób remake odtworzył ikoniczne momenty, bohaterów oraz bronie z oryginalnej odsłony. Rzućcie okiem, jak długą drogę przeszła branża gier!

Na własną rękę będziemy mogli przekonać się o tym już trzeciego kwietnia, gdy Resident Evil 3 (2020) trafi do sklepów. 

Sprawdźcie inne informacje na temat tegorocznego Resident Evil 3:

Źródło: YouTube

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)