Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 13:32
Jill Resident Evil 3 2020
818V

Resident Evil 3 na fabularnym zwiastunie. Capcom przygotowuje na historię Jill

Szykując się do nadciągającej wersji demonstracyjnej Resident Evil 3, możemy sprawdzić materiał przedstawiający zarys fabularny historii. Jill Valentine bowiem została wrzucona w epicentrum apokalipsy zombie.

Do premiery odświeżonego Resident Evil 3 (2020) pozostaje coraz mniej czasu, co nie oznacza że będzie to mało intensywny okres dla graczy. Capcom za niedługo uraczy sympatyków serii klimatycznego survival-horroru demem Resident Evil 3 oraz betą Resident Evil Resistance. Tymczasem możemy sprawdzić materiał nieco zanurzający nas w wydarzenia rozgrywające się w Raccoon City.

Jak wiemy, fabuła remake'u gry z 1999 roku rozpoczyna się na kilkanaście godzin przed historią z Resident Evil 2. Była oficer S.T.A.R.S. – Jill Valentine – niespodziewanie staje na głównym froncie walki z zombiakami. Hordy zarażonych wydają się jednak najmniejszym zmartwieniem, kiedy trzeba uciekać przed Nemesisem, kolejnym tworem korporacji Umbrella, brutalnej i inteligentnej broni bioorganicznej, która sieje spustoszenie.

Na materiale możemy sprawdzić cały bieg wydarzeń serii – od początku historii i wybuchu epidemii, po spotkanie z Jill. Spoglądając co ostatnio Capcom ma do zaoferowania, trzeba być pewnym jednego – w kwietniu zanurzymy się w klimatycznej i przerażającej odświeżonej opowieści pełnej nie tylko walki, ucieczek, ale i zagadek.

Interesujecie się Resident Evil 3? Sprawdźcie na naszym serwisie:

Źródło: https://playfront.de/resident-evil-3-remake-story-recap-erschienen/

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020) zwiastun zwiastun fabularny