Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 21:42
GTA 6
16642V

GTA 6 z wielkim pokazem? Fani są pewni i odliczają dni do wydarzenia

GTA 6 ma zostać ujawnione jeszcze w marcu. Fani serii są pewni ostatnich przecieków i wyczekują na wielki pokaz produkcji Rockstar. Zainteresowani zaczęli nawet odliczać do dwóch wydarzeń – zapowiedzi gry i pokazu zwiastuna.

Na początku tygodnia miałem okazję wspominać o pewnej plotce – zdaniem jednego z informatorów wielka prezentacja GTA 6 ma odbyć się pod koniec miesiąca. MrBossFTW ma na swoim koncie kilka potwierdzonych przecieków, więc część entuzjastów serii wierzy w jego słowa.

Pokaz GTA 6 nadciąga?

Wspominam o słowach MrBossFTW-a nie bez powodu, ponieważ teraz drugi informator zgadza się z „kolegą po fachu”. GTAVINR również jest przekonany, że 25 marca odbędzie się prezentacja GTA 6. Trzeba w tym miejscu jeszcze zaznaczyć, że GTAVINR miał w ostatnich miesiącach potwierdzić swoje dojścia do Rockstar Games wspominając o kilku aktualizacjach GTA 5.

Sytuacja jest odrobinę zaskakująca, ponieważ na GTAForums pojawiają się kolejne osoby, które są przekonane, że nadciąga wielki pokaz GTA 6. Zdaniem wielu znawców serii Grand Theft Auto – na początku otrzymamy mały teaser (20 marca), który zaprosi graczy na pełną prezentację w formie zwiastuna (25 marca). Identyczny ruch widzieliśmy w przypadku Red Dead Redemption 2.

Nie możemy oczywiście tego w żaden sposób potwierdzić, jednak fani GTA wydają się pewni, że nadciąga pokaz nowej gry Rockstar. W sumie trzeba przyznać jedno – najwyższy czas?

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://screenrant.com/gta6-grand-theft-auto-gta-6-release-announcement-countdown/

Tagi: grand theft auto Grand Theft Auto Vi GTA 6 plotka Rockstar