Iza Łęcka Iza Łęcka 29.02.2020 00:30
GTA 6
26038V

GTA 6 może faktycznie nadejść? Rockstar prezentuje nowe logo z intrygującymi słowami

Od miesięcy czekamy na prezentację GTA 6, natomiast Rockstar wodzi graczy za nos w ostatnich dniach ponownie publikując na swojej stronie tajemniczą zajawkę. Nie milkną głosy, że deweloperzy serii Grand Theft Auto mogą szykować się na zapowiedź nowego projektu.

Rockstar wyraźnie bawi się z fanami odświeżając swoją stronę i zapraszając sympatyków studia do szukania nowych szczegółów dotyczących wciąż niezapowiedzianego projektu. Nie od dzisiaj wiadomo, że studio pracuje nad tajnym tytułem.

Tajemnicze logo Rockstar szykuje na zapowiedź GTA 6?

Już wczoraj na witrynie Rockstar pojawiły się tajemnicze zdjęcia prezentujące retro androida z szampanem. Gracze doszukiwali się na grafice szczegółów i znaleziono między innymi datę – „1998”. Nie mamy pewności, czy właśnie w tym roku zostały umiejscowione wydarzenia z nowego Grand Theft Auto, ale studio idzie o krok dalej i przedstawia nową grafikę, która pojawia się w zakładce "Gry".

Obecnie możemy ujrzeć logo Rockstar, które choć nie otrzymało wyraźnych zmian, to jednak pojawia się na niezwykle intrygującym tle – całość zdaniem niektórych może przypominać motywy prezentujące szpiegowskie thrillery z lat 70.

Na grafice pojawiły się także dwa zdania:

"Zabijanie snów. Mordercze nadzieje. Walcząc ze sprawiedliwymi. Znęcanie się nad słabymi."

"Dlaczego nie powiesz mi, co poszło nie tak?"

Nie mamy pewności, jaki projekt przygotowuje Rockstar, ale już kilkukrotnie informatorzy wspominali o nadejściu GTA 6. Tytuł może zostać zaprezentowany w następnych miesiącach – produkcja otrzymała milionową dotację od brytyjskiego rządu.

Informowaliśmy już także, że na kanale YouTube Rockstar znajduje się ukryty film – opublikowano 258 materiałów, ale załadowanych jest 259. Nadzieje graczy nie słabną i wielu liczy, że deweloperzy szykują się na pokaz gry.

GTA 6 tajemnicza grafika

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/28/rockstar-games-site-update-new-art-images-possible-teaser/

Tagi: grand theft auto Grand Theft Auto 6 gta 6 Rockstar