Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 17:05
GTA 6
6808V

GTA 6 może zostać zaprezentowany w marcu? Plotki o nowej grze Rockstar

GTA 6 wciąż rozgrzewa graczy z całego świata, ale gra nadal nie została zapowiedziana przez Rockstar. Twórcy wciąż pracują nad tajnym tytułem, którym podobno jest właśnie Grand Theft Auto 6 – tytuł ma zostać ujawniony jeszcze w marcu.

Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące kolejnego Grand Theft Auto. Rockstar w swoim czasie zebrał miliony od brytyjskiego rządu i zdaniem specjalistów – gra ma nadejść już wkrótce. Kiedy to będzie? Nadal nie znamy oficjalnych szczegółów, ale konkretna zapowiedź ma odbyć się jeszcze w marcu.

Prezentacja GTA 6 w marcu?

Rockstar ostatnio publikował na swojej stronie tajemnicze zajawki, a teraz MrBossFTW twierdzi, że prezentacja GTA 6 odbędzie się 25 marca. Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, jednak informacje zostały przedstawione przez informatora z 4chana, który wcześniej zdradził między innymi datę premiery Red Dead Redemption 2 oraz wspomniał o licznych aktualizacjach GTA Online. Oczywiście trzeba podchodzić do tej wiadomości z dużym dystansem – w końcu jest to 4chan.

Trudno tak naprawdę przewidzieć ruchy Rockstar, ale GTA 6 wydaje się raczej pewniakiem. Twórcy od lat pracują nad tajnym tytułem, a Take-Two będzie chętne do wyciągnięcia z tej marki dodatkowych soków – w końcu każda kolejna część serii notuje rekordowe wyniki.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-6-reveal-date-when-leak/

Tagi: grand theft auto grand theft auto vi gta gta 6 Rockstar