Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.02.2020 17:30
gta 6
5431V

Take-Two ma zamiar opowiedzieć o nowych grach w nadchodzących miesiącach. GTA 6 coraz bliżej?

Prezes Take-Two oznajmił, że w nadchodzących miesiącach gracze dowiedzą się co nieco o wpływowych seriach. Zapowiedź GTA 6 jest coraz bliżej.

Ostatnie lata zdecydowanie należały do GTA 5 - Rockstar Games stworzył grę, która została pokochana przez graczy na całym świecie. W GTA Online serwery cały czas są zapełnione i nic nie zapowiada się na to, aby liczby zmalały. No chyba, że wydanie GTA 6.

Niedawno odbyło się zebranie, w której przedstawiono wyniki finansowe takich gier jak GTA 5 czy też RDR 2 - obie gry sprzedały się bardzo dobrze, z czego cieszy się Rockstar Games. Amerykańska ekipa utalentowanych deweloperów pracuje obecnie nad GTA 6, które już niebawem powinno zostać ujawnione - jak się okazuje, w przeciągu najbliższych miesięcy.

Podczas rozmowy inwestorskiej, prezes Take-Two, Strauss Zelnick, powiedział, że fani mogą spodziewać się kilku informacji odnośnie nowych gier z najbardziej wpływowych franczyz firmy. Możemy się domyśleć, że chodzi tutaj o kolejną odsłonę kultowej serii Grand Theft Auto. Dopowiedziano również, że nowe konkrety zostaną udostępnione w przeciągu najbliższych miesięcy. Od kilku tygodni krążą plotki, z których wynika, że GTA 6 zostanie zaprezentowane na PS5 podczas oficjalnej prezentacji nowego urządzenia od Sony.

Tak więc, musimy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na pierwszą oficjalną zajawkę dotyczącą GTA 6 - jest już bliżej, niż dalej. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: grand theft auto 6 GTA 6 Rockstar rockstar games Take-Two