Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 20:24
Wiedźmin 3 Heart of Cards
15421V

Wiedźmin 3 Heart of Cards już dostępny. Gracze od dawna czekali na odświeżenie walk

Wiedźmin 3: Dziki Gon zapewnił przyjemny system walki, ale niektórzy gracze od pięciu lat czekają na odpowiednie odświeżenie zmagań. Na szczęście autor modyfikacji zakończył prace i teraz fani Gwinta mogą połączyć historię z głównego wątku z karcianymi pojedynkami.

W 2015 roku rozpoczęły się prace nad modyfikacją, której koncepcja została bardzo ciepło przyjęta przez wielu fanów Wiedźmina 3: Dziki Gon. Autor postanowił odświeżyć pojedynki i mod zmienia wszystkie starcia na karciane bitwy.

W Heart of Cards każda walka kończy się partyjką Gwinta, ale pozostałe elementy gry nie zostały odświeżone, więc podczas przemierzania świata mamy okazję normalnie rozmawiać z napotkanymi postaciami lub po prostu poznajemy fabułę przygotowaną przez CD Projekt RED.

Wiedźmin 3 z odświeżoną walką

Autor nie ukrywa, że tak naprawdę kontynuował projekt innej osoby, ale udało mu się doprowadzić koncepcję do końca i teraz wszyscy entuzjaści karcianki mogą doświadczać trzeciego Wiedźmina w nowy sposób.

Modyfikacja jest interesująca – gdy zaatakujemy rywala lub zostaniemy zaatakowani, to włącza się mecz Gwinta, w którym biorą udział wszyscy przeciwnicy znajdujący się w wyznaczonej odległości. Po zakończeniu bitwy zbieramy zdobycze i kontynuujemy przedzieranie się przez świat.

Małą prezentację Heart of Cards znajdziecie poniżej, a modyfikację pobierzecie ze strony NexusMod.

Sprawdźcie kilka dodatkowych informacji:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/03/long-awaited-the-witcher-3-mod-turns-combat-into-games-of-gwent/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon