Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 10:45
Wiedźmin Netflix spektakularna animacja
1143V

Wiedźmin. Animacja od Netflix zaczerpnie inspiracje z Dragon Ball Z

Beau DeMayo, scenarzysta serialowy, zdradził w rozmowie z serwisem ComicBook, że w animacji z uniwersum Wiedźmina na platformie Netflix zobaczymy dużo akcji typowej dla anime. 

"The Witcher: Nightmare of the Wolf" to zapowiedziana kilka tygodni temu animacja ze świata wiedźmina, która wyprodukowana zostanie z ramienia Netflix'a. Akcja ma przedstawić nam zupełnie innych bohaterów, niż mogliśmy oglądać w serialu aktorskim. 

Teraz dostaliśmy kolejną garść informacji na temat produkcji. Wiemy już, że pozwoli nam ona śledzić losy Vesemira, wiedźmińskiego mentora Geralta i przedstawi okres na długo przed nadrodzinami głównego bohatera uniwersum. Na temat tego, jak widowiskowa będzie to produkcja, wypowiedział się jeden z jej autorów, Beau DeMayo:

Kiedy zbliżamy się do sceny akcji w anime, to zawsze można zrobić coś, czego nie da się powtórzyć w serialu aktorskim, a co sprawia, że pojawia się pewna spektakularna wyjątkowość. Takie rzeczy są ściśle zakodowane w moim DNA. Czarodziejki z Księżyca, Dragon Ball Z... Scen z Dragon Ball Z nie da się powtórzyć w produkcji aktorskiej, ale w anime dosłownie wymiatają! 

Twórca przyznał jednak, że sama akcja nie będzie jedynym mocnym elementem w produkcji. Ludzie odpowiedzialni za pisanie serialu zdają sobie sprawę, że trzeba dostarczyć coś więcej: 

Wydaje mi się, że zarówno w przypadku produkcji live action, jak i anime, bardzo ważne jest, aby nie był to wyłącznie festiwal wartkiej akcji, ale również historia. Powinny być emocje, które będą naprawdę szczere. 

Brzmi to niezwykle zachęcająco i bez wątpienia jeszcze bardziej potęguje oczekiwania na i tak mocno wyglądaną produkcję. Niestety "The Witcher: Nightmare of the Wolf" wciąż nie doczekał się daty premiery, ale wszelkie pogłoski mówią o tym, jakoby należało się go spodziewać jeszcze w tym roku. 

Przeczytaj kilka ostatnich recenzji z naszego portalu:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/03/06/the-witcher-animated-film-will-have-big-spectatcle-action/?fbclid=IwAR00uFLCjnqbr7FWvhzF9ZufEkxZtFo2E6fCX9F58NNsXRtdymIW6-QOB_E

Tagi: film film animowany Netflix The Witcher: Nightmare of the Wolf wiedźmin wiedźmin animacja