Iza Łęcka Iza Łęcka 13.03.2020 06:59
Wiedźmin 3 HD
3345V

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 oferuje malownicze ulepszenie gry. Zwiastun piękniejszej oprawy

Wiedźmin 3: Dziki Gon ponownie przeszedł sporą metamorfozę, która poprawia szereg elementów gry i pozwala doświadczyć znacznie ładniejszej oprawy. Modyfikacja HD Reworked Project w wersji 11.0 została udostępniona za darmo dla wszystkich graczy na PC.

Lata mijają, gry przeżywają trudne chwile, tymczasem Geralt ponownie pięknieje. Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 został udostępniony za darmo - wielka modyfikacja znamiennie poprawia produkcję CD Projekt RED.

Twórca modyfikacji przygotował tekstury o bardzo wysokiej jakości, ale projekt został rozsądnie opracowany, by nie tracić pamięci VRAM (brak zbędnych, dużych tekstur dla małych obiektów). Gracze mogą liczyć na lepszy poziom detali, wiele elementów zostało przygotowanych od podstaw, a sam autor podczas prac wykorzystał nową technikę przerabiania tekstur, zapewniając odświeżoną jakość modyfikowanym fragmentom.

Gracze mogą jednocześnie mieć pewność, że Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 został przygotowany z uwzględnieniem i poszanowaniem wizji artystycznej zaproponowanej przez CD Projekt RED. Halk Hogan nie zdecydował się na tworzenie rzeczy, które nie byłyby zgodne z pracą autorów growych przygód Geralta. Chociaż już wcześniej informowaliśmy Was o tym projekcie - modyfikacja jest już gotowa do pobrania.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project 11.0 znajdziecie w tym miejscu.

Sprawdźcie kilka dodatkowych informacji:

Źródło: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon