Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 17:31
The Witcher: Fading Memories
5844V

Wiedźmin powróci jeszcze w tym roku. Nowa historia Geralta od CD Projekt RED i Dark Horse

Świat Wiedźmina zostanie rozbudowany w 2020 roku o nową historię Geralta. CD Projekt RED ponownie nawiązał współpracę z Dark Horse, na mocy której otrzymamy zupełnie nową opowieść – pierwszy komiks zadebiutuje w czerwcu.

CD Projekt RED aktualnie skupia się na zakończeniu prac nad Cyberpunkiem 2077, ale możemy mieć pewność, że pewnego dnia twórcy powrócą do świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Zanim Polacy będą gotowi do prac nad grą – otrzymamy serię komiksów.

Wiedźmin z nową serią komiksów

Firmy CD Projekt RED i Dark Horse ponownie połączyły siły, by wspólnie zaprezentować The Witcher: Fading Memories – premiera pierwszej historii odbędzie się 17 czerwca, a w planach jest przygotowanie czterech części

Otrzymaliśmy nawet zarys fabuły – akcja The Witcher: Fading Memories zostanie osadzona w trudnych czasach dla wiedźminów. Łowcy potworów nie mogą mierzyć się z kolejnymi stworami, ponieważ ich po prostu nie ma. Bez ciągłej pracy nawet Geralt musi brać nietypowe zlecenia i postanowił sprawdzić sytuację z Towitz. We wspomnianej mieścinie pojawił się problem z Fogletami, którzy mają porywać dzieci, jednak Geralt od początku doskonale wie, że z tym zagrożeniem jest coś nie tak.

Na więcej szczegółów dotyczących wydarzeń musimy zaczekać pewnie do połowy roku.

The Witcher: Fading Memories Cover

Sprawdźcie kilka dodatkowych informacji:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/03/09/the-witcher-comics-fading-memories-new-story/

Tagi: CD Projekt RED dark horse komiks The Witcher: Fading Memories wiedźmin