Iza Łęcka Iza Łęcka 05.03.2020 08:08
Final Fantasy VII Remake
2307V

Demo Final Fantasy VII Remake posiada alternatywne zakończenie. Square Enix zapowiada wielki pojedynek

Gracze zachwycają się fragmentem Final Fantasy VII Remake, ale nie wszyscy wiedzą, że demo posiada drugie zakończenie. Square Enix zadbało o dodatkową scenę, która zapowiada wielkie starcie. [UWAGA! W treści newsa mały spoiler]

Od początku tygodnia napływają niemal same pozytywne wiadomości dotyczące Final Fantasy VII Remake. Demo przekonało kolejnych graczy, by zainteresować się produkcją, co idealnie udowadnia, że Square Enix nie zawiodło odświeżając tytuł, tworząc praktycznie nową pozycję na kanwie hitu sprzed lat.

[OSTRZEGAM PRZED MAŁYM SPOILEREM]

Demo Final Fantasy VII Remake pozwala zapoznać się z samym początkiem gry. W pewnym momencie śmiałkowie muszą dokonać wyboru – w tym miejscu pojawia się szansa uruchomienia alternatywnego zakończenia. Po dotarciu do reaktora macie szansę zdecydować ile czasu potrzebujecie na ucieczkę – wielu fanów gry wybiera spokojne 30 minut, ale alternatywna 20-minutowa opcja pozwala ujrzeć dodatkową scenę po demonstracji.

Nie jest to nic wielkiego, jednak sprytnie zapowiada następne wydarzenia, w których Cloud wielokrotnie sparuje miecz z Sephirothem. Nie powinniście się obawiać o czas, ponieważ licznik rusza dopiero po zakończeniu walki z bossem.

Najpewniej na więcej takich smaczków musimy zaczekać do premiery, ale fragment Final Fantasy VII Remake potwierdza niezwykle wysoką jakość produkcji. Jestem przekonana, że wielu graczy właśnie po tym wycinku podejmie decyzję o kupieniu gry. Ostateczną niewiadomą wydaje się sama zawartość, jednak po zapowiedziach deweloperów możemy sądzić, że i w tym miejscu nie zawiodą.

Scenę zobaczycie poniżej. 

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/03/04/how-to-get-the-final-fantasy-7-remake-demo-secret-ending-vii/

Tagi: demo Final Fantasy VII Remake Square Enix