Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 08:10
Mortal Kombat Scorpion
829V

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge na krwawym zwiastunie. Zaprezentowano genezę bohatera

W „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” nie zabraknie wielu znanych wojowników z serii Mortal Kombat, jednak motywem przewodnim produkcji będzie historia tytułowego Scorpiona. Najnowszy zwiastun pokazuje kilka krwawych scen i zapowiada pełną genezę Hanzo Hasashiego.

Mortal Kombat to uniwersum, które łatwo rozbudować, więc decyzja o przygotowaniu animacji nie jest szczególnie zaskakująca – jedynie możemy się zastanawiać, dlaczego Warner Bros. zdecydowało się na tę historię tak późno.

„Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” charakteryzuje się ciekawą kreską, jednak tematyka i sposób przedstawienia opowieści idealnie obrazuje, że produkcja została stworzona wyłącznie dla dorosłych – na najnowszym zwiastunie nie brakuje krwawych scen i brutalnych elementów. Jednocześnie zajawka pozwala sprawdzić wstęp do historii oraz prześledzić ataki znanych bohaterów.

Warner Bros. ponownie nie zdecydowało się na kinową premierę - „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” już 12 kwietnia trafi do cyfrowej dystrybucji. Pod koniec miesiąca (28.04) odbędzie się premiera na 4K Ultra HD Combo Pack, Blu-ray Combo Pack i DVD. Aktualnie nie potwierdzono, czy historia zostanie udostępniona w Polsce.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge trailer zwiastun