Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 21:21
Mortal Kombat 11 Spawn
1242V

Mortal Kombat 11 wita Spawna. Krwawe Fatality ozdobą gry

Twórcy Mortal Kombat 11 prezentują właśnie ostatniego wojownika z pierwszej przepustki sezonowej. Spawn posiada kilka efektownych ruchów, a dzisiaj możecie sprawdzić wszystkie możliwości bohatera stworzonego przez Todda McFarlane'a.

NetherRealm Studios postanowiło rozbudować Mortal Kombat 11 przez Kombat Pack i ostatnim wojownikiem dostępnym w przepustce jest Spawn. Pierwsi gracze zapoznają się z jego możliwościami już 17 marca, a premiera dla wszystkich odbędzie się 24 marca.

Twórcy właśnie prezentują możliwości postaci, więc z tej okazji możemy spojrzeć na Fatality, Brutality, Fatal Blows, efektowny combosy, personalizację czy też czysty gameplay. Spawn zbiera aktualnie mieszane opinie od wiernych fanów serii, ale trzeba na pewno pamiętać, że to podobno nie koniec atrakcji i wkrótce powinniśmy usłyszeć o nowych wojownikach przygotowanych do Mortal Kombat 11.

Jednego nie można deweloperom odmówić – Spawn wkracza do Mortal Kombat 11 z naprawdę efektownymi ruchami, które pasują do realiów gry i wyglądają naprawdę dobrze.

Sprawdźcie kolejne informacje o Mortal Kombat:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.