Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 18:04
Batman E3 2020
1118V

Harry Potter, Batman i tajna gra Rocksteady – to wszystko mieliśmy zobaczyć na E3 2020

Warner Bros. faktycznie szykowało się do dużego wystąpienia na E3 2020. Firma posiada przynajmniej trzy duże gry AAA, które miały zostać ujawnione na targach w Los Angeles. Wydawca musi jednak zmienić plany – informację o wystąpieniu potwierdził Jason Schreier.

Już wczoraj miałem okazję napisać na portalu o ciekawej sytuacji – jeden z informatorów wspomniał o pokazie dwóch dużych gier Warner Bros. na E3 2020. Firma chciała pokazać wysokobudżetowego Batmana i Harrego Pottera.

Teraz jednak Jason Schreier – redaktor Kotaku – postanowił przedstawić konkrety i okazuje się, że Warner Bros. posiada tak mocny zestaw tytułów, że wydawca pierwszy raz w historii chciał zaprosić graczy na własną konferencję.

Dziennikarz otrzymał informację od trzech osób znających plany Warner Bros. i firma szykuje przynajmniej trzy duże gry AAA: Harry Potter, Batman i tajny projekt Rocksteady Studios. Plotki o tych tytułach pojawiają się od przynajmniej 2018 roku.

Warner Bros. może podążyć drogą Microsoftu i zaprosić graczy na cyfrowe wydarzenie, ale na szczegóły musimy zaczekać. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ możemy mieć pewność, że firma nie zaprosiłaby graczy chcąc pokazać wyłącznie trzy pozycje. Bardzo możliwe, że Warner Bros. posiada jeszcze kilka asów w rękawie.

Sprawdźcie kolejne informacje o tych tytułach:

Źródło: https://kotaku.com/e3-2020-cancelled-1842267356

Tagi: batman Harry Potter rocksteady studios Warner Bros.