Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 19:10
Harry Potter AAA
783V

Harry Potter i Batman na E3 2020? Informator wspomina o pokazie

Warner Bros. szykuje się do wielkiej prezentacji dwóch dużych produkcji AAA. Firma chce podobno pojawić się na E3 2020, ale ze względu na problemy imprezy, James Sigfield postanowił wspomnieć o szczegółach. Harry Potter i Batman mają zostać ujawnione w Los Angeles.

Warner Bros. ma w rękawie kilka asów, ale wydawca od dłuższego czasu nie zaprezentował nowych produkcji. Od dawna wiemy, że powstają wysokobudżetowe gry w seriach Harry Potter i Batman, ale wciąż brakuje nam konkretnych zapowiedzi.

Pokazy nowych produkcji mają odbyć się na tegorocznym E3. Warner Bros. zdaniem informatora ma pokazać między innymi Harrego Pottera i Batmana – zainteresowany postanowił podzielić się szczegółami, ponieważ nadal istnieje bardzo duża szansa, że targi w Los Angeles zostaną odwołane.

Wydawca ma rozważać nagranie konferencji bez publiczności i pokazanie wszystkiego w Sieci, ale wciąż nie podjęto ostatecznych decyzji – bardzo możliwe, że Warner Bros. po prostu czeka na rozwój sytuacji.

O wydarzeniu wspomniał James Sigfield, który już wcześniej zdradził między innymi szczegóły nowego Batmana. Informator podkreśla, że Batman w zasadzie może zostać zapowiedziany w każdym momencie do E3, a dodatkowo Warner Bros. posiada jeszcze jedną pozycję, która zostanie ujawniona wkrótce i zadebiutuje jesienią 2020 roku.

Sprawdźcie kolejne informacje o tych tytułach:

Źródło: James Sigfield

Tagi: Batman e3 E3 2020 Harry Potter James Sigfield