Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 14:40
Batman Arkham
4352V

Nowy Batman Arkham skorzysta z odpicowanego Batcykla

Nadal nie wiemy, kiedy możemy liczyć na pokaz nowego Batmana, ale Warner Bros. Montreal musi się śpieszyć. W Sieci wylądowała grafika koncepcyjna prezentująca jeden z pojazdów głównego bohatera – na początku maszyna była przygotowana do historii Damiana.

Od miesięcy wiemy o pracach nad nowym Batmanem. Twórcy wciąż nie pokazali produkcji, jednak możemy mieć pewność, że projekt powstaje. Warner Bros. Montreal opublikowało nawet kilka teaserów, ale zespół ma wyraźny problem z dobrym przedstawieniem gry.

Zamiast konkretnego pokazu z porządnym zwiastunem i szczegółami, gracze szukają przecieków i niepotwierdzonych informacji, ale tym razem opublikowano coś innego. Dziennikarz James Sigfield pokazał prezentację pojazdu Batmana, który pierwotnie miał zostać wykorzystany przez Damiana w pełnej kontynuacji Batman Arkham Knight.

Redakcja Geeks WorldWide w tym tygodniu informowała, że produkcja została anulowana i potwierdziła prace nad rebootem. Sigfield podkreśla, że deweloperzy wykorzystali wiele materiałów z pierwszego projektu – między innymi Batcykl lub jak kto woli Batmotor.

Batman Arkham Batcycle

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://wccftech.com/batman-arkham-new-leaked-art/

Tagi: Batman batman arkham Batman Arkham Knight