Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2020 16:05
Harry Potter AAA
1532V

Harry Potter AAA na next-geny zostanie wkrótce ujawniony? Avalanche Software szuka kolejnych pracowników

W 2018 roku wyciekły do Sieci materiały z tajnego projektu w uniwersum Harrego Pottera. Gra nadal nie została zaprezentowana, ale podobno Avalanche Software przygotowuje się do wielkiego pokazu oczekiwanej od dawna produkcji.

Fani Harrego Pottera od 2018 roku czekają na pokaz tajemniczej historii. Dwa lata temu w Sieci wylądowały materiały, które rozgrzały entuzjastów tego uniwersum, ale Warner Bros. systematycznie kasowało fragmenty i nadal nie zaprezentowało projektu.

W międzyczasie pojawiły się plotki, według których Avalanche Software pracuje nad tytułem – deweloperzy od 2017 roku nie wrzucili na rynek żadnej nowej produkcji i wciąż pracują nad tajną historią.

Wiele może zmienić się już wkrótce, ponieważ Avalanche Software poszukuje nowych pracowników do tajnej gry AAA, która zostanie „zaprezentowana wkrótce”. W ofercie nie pojawiają się informacje o uniwersum J.K. Rowling, jednak wcześniej kilkukrotnie informatorzy wspominali, że to właśnie ten zespół rozwija obiecującą grę.

Jak wiadomo wciąż niezapowiedziany Harry Potter ma zadebiutować już na nową generację, więc właśnie z tego powodu wciąż nie usłyszeliśmy oficjalnie o pozycji – Warner Bros. nie chciał pokazywać gry, która trafi na rynek dopiero za kilka lat.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2020/03/06/harry-potter-game-new-aaa-announced-ps5-xbox-series-x-pc/

Tagi: Avalanche software Harry Potter plotka Warner Bros.