Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 20:37
Destiny 2 Sezon Zasłużonych
444V

Destiny 2 Sezon Zasłużonych na zwiastunie. Twórcy zapowiedzieli masę atrakcji

Bungie zaprasza graczy na kolejne przyjemności w Destiny 2. Podczas Sezonu Zasłużonych zainteresowani zmierzą się z wieloma potężnymi przeciwnikami i wszystkie nowości zostały zapowiedziane przez deweloperów.

Twórcy Destiny 2 mają jeszcze wielkie plany na grę i postanowili przedstawić szczegóły Sezonu Zasłużonych na specjalnym materiale wideo. Deweloperzy rozmawiają o Rasputinie, Próbach Ozyrysa, Wieżach Serafina, a jednocześnie podkreślają, że to nasze wybory wpłyną na rozwój produkcji i pozwolą Bungie podjąć ważne decyzje dotyczące gry.

Zespół potwierdził także przygotowaną zawartość – w Sezonie Zasłużonych otrzymamy nową aktywność PVE, powrócą 3 mapy PVP, zapoznamy się z odświeżonymi Próbami Ozyrysa czy też zdobędziemy legendarne bronie i pancerze.

Nowości będą trafiać do gry w różnych dniach i od dzisiaj możecie sprawdzać Wieżę Serafina, dzięki której zdobędziecie świeżutki sprzęt. Oczekiwane przez wielu Próby Ozyrysa zostaną udostępnione dopiero w piątek.

Jak widać Bungie ma jeszcze sporo planów na Destiny 2 i pewnie znajdą się chętni, którzy będą wspierać deweloperów. Studio pracuje już nad kontynuacją, ale tytuł trafi dopiero na nową generację.

Destiny 2 Sezon Zasłużonych zawartość

Więcej informacji o Destiny 2 na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2