Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 15:09
Destiny 2 karmazynowe dni
335V

Destiny 2 nie zapomina o zakochanych. Karmazynowe Dni nadciągają

Bungie zapowiedziało kolejne wydarzenie do Destiny 2: Twierdza Cieni. Gracze mogą szykować się na kolejną edycję Karmazynowych Dni, podczas których Strażnicy otrzymają szansę zdobycia ciekawych nagród.

Bungie chce wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję, by zachęcić graczy do ponownego logowania się na serwery Destiny 2: Twierdza cienia, więc firma kolejny raz przygotowała walentynkowe wydarzenie. Karmazynowe Dni odbędą się w dniach od 11 do 18 lutego.

Podczas specjalnego eventu sprawdzicie no we wydarzenie, weźmiecie udział w aktywnościach i zgarniecie specjalny sprzęt. Zainteresowani mogą „uhonorować więź, która łączy Strażników na polu bitwy” i w tym celu należy spotkać się z lordem Shaxxem w Wieży, by wspólnie z nim poczuć „ogień koleżeństwa”.

Deweloperzy pokazują nowości na zwiastunie – to mała zajawka nadciągających przyjemności, więc jeśli chętnie zapoznajecie się z kolejnymi misjami w Destiny 2, to przygotujcie się na nadciągające atrakcje.

Bungie w ciekawy sposób stara się zachęcić graczy do biegania po serwerach Destiny 2, gdy pewnie główny zespół studia tworzy już Destiny 3. Najważniejsze jest oczywiście zaangażowanie społeczności, która ma teraz cieszyć się D2, by następnie chętnie przeskoczyć na nową część.

Więcej informacji o Destiny 2 na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2