Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 09:29
Destiny 2 z nowym wydarzeniem
861V

Destiny 2 z nowym, ciekawym wydarzeniem. Budowa Empiryjskiej podstawy rusza w przyszłym tygodniu

Bungie kontynuuje rozwijanie swojego największego projektu. Do drugiej części Destiny trafi niedługo zupełnie nowe, interesujące wydarzenie. 

Bungie wie, że musi pracować na pełnych obrotach, aby bez pomocy Activision zachęcać graczy do spędzania długich godzin w ich strzelaninie. Czego by nie powiedzieć, społeczność na pewno bardzo na tym korzysta, albowiem stale jest co robić i ciężko się nudzić. 

Już w przyszłym tygodniu rusza zupełnie nowy event- "Empiryjska Podstawa". Święty-14 ma zwrócić się do wszystkich dzielnych Strażników, z prośbą o wsparcie w budowie fundamentu. Głównym elementem będzie Obelisk, który znajduje się w Wieży, dlatego wszyscy chętni do wzięcia udziału, winni go odblokować

Na wydarzenie złoży się siedem etapów, a aby przejść do każdego kolejnego, wymagane będzie coraz więcej fraktalitu (to on będzie bowiem głównym "budulcem" nowego monumentu). Na jakie korzyści możemy liczyć, w związku z pomocą przy budowie? W oficjalnym ogłoszeniu od Bungie określone zostało to jasno:

  • Udział w budowie Empirejskiej Podstawy kosztuje 100 spolaryzowanych fraktalitów;
  • Ich wydanie zapewni 25-procentowy postęp we wszystkich zleceniach na broń zagubioną w czasie;
  • Twój Obelisk Wieży będzie źródłem spolaryzowanych fraktalitów, których cotygodniowa liczba będzie zależeć od jego mocy rezonansu (aby ją zwiększyć, należy ulepszyć pozostałe obeliski);
  • Gracze, którzy do końca sezonu wydadzą ponad 5000 spolaryzowanych fraktalitów, otrzymają Triumf i emblemat.

Pojawiło się także zestawienie celów dla graczy (pod kątem liczby fraktalitów). Na ten moment wiemy, jakie wymagania zostały postawione względem trzech pierwszych etapów, dla całej społeczności: 

  • Etap 1: 400 000 000 jednostek
  • Etap 2: 700 000 000 jednostek
  • Etap 3: 1 200 000 000 jednostek

W cotygodniowym wpisie Bungie opublikowało także dwa filmiki tygodnia (pierwsze miejsce oraz wyróżnienie), które możecie zobaczyć poniżej. Zdecydowanie warto rzucić okiem:

Więcej informacji o Destiny 2 na naszym portalu:

Źródło: https://www.bungie.net/pl/News/Article/48686?fbclid=IwAR3kK9bgpmans8IX1byjiyoqeIcQhv7hk_HFmokluA1ILdwH--3XX5v46FI

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2