Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 18:58
Destiny 2 Sezon Zasłużonych
977V

Destiny 2: Sezon Zasłużonych na zwiastunie. Bungie usuwa z gry lootboxy

Bungie opublikowało materiał prezentujący nową zawartość do Destiny 2. Gracze mogą liczyć na sporo atrakcji w Sezonie Zasłużonych, a z całej gry zostaną usunięte płatne skrzynie. Twórcy chcą mieć pewność, że zapewnią graczom jak najlepsze wrażenia.

Bungie nie rezygnuje ze świetnego wsparcia Destiny 2 i Sezon Zasłużonych zapewni graczom mnóstwo przyjemnej zawartości. Na dobry początek fani sprawdzą swoje umiejętności podczas starcia z niejakim „Psionicznym Oprawcą”, który chce wcielić w życie desperacki plan i zniszczyć Ostatnie Miasto. Strażnicy będą musieli zapomnieć o dawnych waśniach i połączyć siły z niecodziennym sojusznikiem, by pokonać potężnego wroga.

Twórcy potwierdzają także powrót Prób Ozyrysa, a podczas rozgrywki otrzymamy także dostęp do potężnych zabawek i sprawdzimy zupełnie nowe aktywności. Wydarzenie rozpocznie się 10 marca i będzie trwać do 9 czerwca.

Bungie potwierdziło także ważną wiadomość – studio rezygnuje z lootboxów. Gracze nie będą mogli kupować w ciemno skrzyń z losową zawartością. Bright Engrams pozostaną już tylko częścią Przepustki Sezonowej, ale paczek nie kupimy już za prawdziwe pieniądze. Jest to na pewno świetna wiadomość dla graczy, którzy mogą mieć pewność, że kolejny tytuł zostanie „wyleczony” z zarazy.

Więcej informacji o Destiny 2 na naszym portalu:

Źródło: Bungie

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2