Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 21:30
Norman Reedus
1214V

Silent Hill od Hideo Kojimy to prawda? Norman Reedus rozmawia z twórcą o „innych rzeczach”

Hideo Kojima rozpoczął już prace nad nowym tytułem, ale Japończyk przynajmniej aktualnie nie zamierza zdradzać produkcji. Okazuje się jednak, że w grze może pojawić się Norman Reedus – wiadomość wyłapali fani marki Silent Hill, którzy wierzą, że nie jest to przypadek.

W grudniu 2019 roku pojawiła się plotka, według której Hideo Kojima miał nawiązać współpracę z Konami i Japończyk otrzyma szansę rozwijania nowego Silent Hill. Twórca ma opracowywać tajny horror, jednak trzeba podkreślić, że gra wciąż nie została potwierdzona przez żadną ze stron.

Teraz jednak pojawiła się ciekawa wiadomość. Norman Reedus podczas ostatniego wywiadu wspomniał, że stworzył z Kojimą ogromny hit w postaci Death Stranding, a teraz deweloper rozmawia z aktorem o „innych rzeczach”. W tajny projekt jest także zaangażowany Guillermo del Toro.

Wcześniej w materiale wspominał, że pracował z Kojimą nad „inną grą”, którą w domyśle był Silent Hills, ale jak wiadomo prace nad produkcją nie zostały zakończone – Konami zwolniło Japończyka i następnie Hideo trafił pod skrzydła PlayStation. 

W Sieci nie brakuje głosów, według których słowa Reedusa nie pojawiają się bez przyczyny, a jest to kolejny etap budowania hypeu przed oficjalną prezentacją gry.

Sprawdźcie kolejne informacje o Kojimie:

Źródło: https://uk.ign.com/articles/norman-reedus-says-hes-talking-to-kojima-about-other-stuff-amid-silent-hill-rumors?sf118848221=1

Tagi: Hideo Kojima norman reedus silent hill silent hills