Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 19:24
Star Wars Project Maverick
647V

Star Wars: Project Maverick może okazać się tytułem sieciowym. Gra nie zawiera wsparcia VR

Gracze dokopują się do kolejnych informacji o tajemniczym Star Wars: Project Maverick. Według przedstawionych szczegółów z bazy PlayStation Store – możemy oczekiwać gry z trybem sieciowym. To prawdopodobnie mniejszy projekt zespołu z Kanady.

Electronic Arts w ostatnich latach anulowało kilka dużych produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen, ale najwidoczniej jeden tytuł przetrwał – jest to prawdopodobnie mniejsza produkcja przygotowywana przez zespół EA Motive.

Wczoraj w bazie danych pojawiła się informacja o grze, a teraz fani szukają szczegółów i przekopują się przez kod produkcji. W bazie odnaleziono kilka konkretów które pozwalają sądzić, że tytuł nie będzie przeznaczony do wirtualnej rzeczywistości – jest to dobra wiadomość, ponieważ najwidoczniej deweloperzy nie opracowywali mniejszego projektu VR.

ID zawartości zostało oznaczone jako „EP0006-CUSA19053_00-MAVERICKBETA0001” i słowo „BETA” sugeruje, że przedstawione pliki pozwolą graczom sprawdzić wycinek gry. W szczegółach odnaleziono także parametr „Play Together”, który został oznaczony jako „5” - ma to oznaczać sieciową rozgrywkę z lobby.

Jason Schreier z Kotaku, który potwierdził problemy gier Star Wars w EA, wspomniał, że tajemniczy Star Wars: Project Maverick może faktycznie być tytułem z Kanady.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z marką Star Wars:

Źródło: https://wccftech.com/star-wars-project-maverick-multiplayer/

Tagi: EA Motive Electronic Arts Star Wars Project Maverick Star Wars: Project Maverick