Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2020 11:35
Final Fantasy VII Remake walka
2510V

Final Fantasy VII Remake zachwyca! 43-minutowy gameplay prezentuje cały 1 rozdział

Pierwszy poniedziałek marca okazał się świętem dla fanów Final Fantasy. Gracze mogą ściągać wersję demonstracyjną Final Fantasy VII Remake, a w Sieci zawitały materiały potwierdzające bardzo wysoką jakość produkcji.

Square Enix ma asa w rękawie, a od dzisiaj możemy mówić o na dobre rozkręconej promocji FF VII Remake. Po kilku zwiastunach, od dzisiaj sprawdzimy wersję demonstracyjną oraz zerkniemy na świeży gameplay. Pierwsze opinie dotyczące gry są niezwykle pozytywne – ale czy mogliśmy się spodziewać czegoś innego? Tytuł na każdym materiale prezentuje się cudownie.

Final Fantasy VII Remake to pełne odświeżenie produkcji. Twórcy zadbali o przeniesienie tytułu w nowe realia, dopracowali oprawę, nie zapominając przy tym o wielu nowych wątkach. Tytuł został podzielony na rozdziały, a każdy ma prezentować długość pełnoprawnego RPG-a.

Produkcja wygląda cudownie – fani gatunku oraz serii muszą odliczać dni do premiery, ponieważ Final Fantasy VII Remake to bez wątpienia jeden z killerów 2020 roku. Bardzo długo czekaliśmy na produkcję, ale wiele na to wskazuje, że zachwytom nie będzie końca.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake gameplay Square Enix