Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 18:55
GTA 11 latek
6022V

GTA w rzeczywistości. 11-latek grał za dużo, więc rodzice udostępnili mu samochód

Jak poradzić sobie z 11-latkiem, który za dużo czasu spędza przy GTA? Pewna rodzina z Wielkiej Brytanii wpadła na bardzo nietypowe rozwiązanie problemu. Dzieciak został złapany przez policję.

GTA nie jest produkcją dla najmłodszych, ale rodzice często nie przestrzegają wytycznych przedstawionych przez wydawców. Taka sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii – rodzice nie potrafili poradzić sobie z 11-latkiem, który cały czas grał w GTA, więc zdecydowali się mu zafundować Grand Theft Auto w rzeczywistości.

Dzieciak otrzymał od rodziców samochód, pojechał na parking i mógł sprawdzić, jak jego umiejętności nabyte w tytule Rockstar przenoszą się do prawdziwego życia. Zabawę lub naukę przerwała policja, która potwierdziła, że problemem było GTA.

11-latek grał za dużo, więc (w nagrodę?) otrzymał możliwość prowadzenia samochodu. Trudno tutaj mówić o zdrowym rozsądku rodziców, którzy na początku pozwalają grać w tytuł z PEGI 18+, a później nie radząc sobie z dzieckiem udostępniają mu samochód.

Całą sytuację przedstawiło Lancs Road Police, które przedstawiło szczegóły zatrzymania, a jeden z policjantów zadbał o odpowiednią grafikę:

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.techspot.com/news/84220-parents-allow-11-year-old-drive-car-because.html

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North