Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 21:25
PS5 Sony
3972V

PS5 na ciekawej wizualizacji. Concept Creator przedstawił kolejny design PlayStation 5

Sony nadal nie jest gotowe do zaprezentowania PS5, więc Concept Creator postanowił przygotować nowy materiał prezentujący możliwy wygląd PS5. Projekt wygląda nieźle – choć odnoszę wrażenie, że najciekawiej wygląda kontroler.

Redakcja Letsgodigital nadal współpracuje z Concept Creatorem i to właśnie ten drugi przygotował nową wizualizację PS5. Projekt tym razem przypomina normalną konsolę – nie jest to kolejna koncepcja, która odbiega od wcześniej przygotowanych urządzeń przez Sony.

Trzeba jednak przyznać, że w pewnym miejscu Concept Creator zaszalał – kontroler na tej wizualizacji wygląda naprawdę nieźle. W swoim czasie pojawiły się plotki, według których Sony zdecyduje się na ekran, ale jak wiadomo firma ma w tym wypadku postawić na bardziej standardowe rozwiązanie – przynajmniej bateria przetrwa kilka dodatkowych godzin.

Japończycy nadal nie przedstawiają konsoli i tak naprawdę trudno powiedzieć, kiedy będziemy mogli spojrzeć na nową generację od Sony. Wielu fanów miało nadzieję, że dzisiaj zobaczymy urządzenie, ale ponownie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek nowych szczegółów dotyczących japońskiego next-gena.

Znajdziecie Easter Egg wrzucony do materiału przez autora? Raczej na takie przyjemności nie może pozwolić sobie Sony... Choć pewnie wielu graczy chętnie wcieliłoby się w pewnego „Szefa”.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Sony:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-ps5-game-console

Tagi: koncepcja playstation 5 ps5