Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 16:35
ps5 menu
2346V

PS5 z nową funkcją w menu. Sony zadba o szybki podgląd rozgrywki

Sony szykuje szereg nowości dla PS5 i szczegóły kolejnej ciekawostki zostały ujawnione przez Gamestop. Sklep potwierdził opcję przygotowywaną przez inżynierów z Japonii – propozycja zostanie dobrze odebrana przez fanów sieciowych tytułów.

Sony nadal nie zaprezentowało PS5, jednak systematycznie pojawiają się nowe przecieki dotyczące nowej konsoli japońskiego producenta. Z samego rana informowaliśmy Was o dwóch wersjach PlayStation 5, a teraz pewną ciekawostkę zdradził Gamestop.

PS5 z ciekawą funkcją w menu

Już kilkukrotnie pojawiły się przecieki, według których Sony w przypadku PS5 nie zamierza zapewnić wielkiej rewolucji w samym menu. Firma podobno chce wykorzystać schemat, który znamy z PS4 i będzie to na pewno dobra decyzja, ponieważ akurat konsola posiada świetny interfejs użytkownika.

Mimo to Gamestop mógł zdradzić jedną z nowych funkcji przygotowywanych przez firmę – w menu PlayStation 5 pojawi się podgląd rozgrywki:

„Interfejs użytkownika PlayStation 5 zostanie ulepszony w innowacyjny sposób, by gracze mogli zobaczyć, co dzieje się w grze bez jej uruchamiania. Z menu PlayStation 5 możesz zobaczyć, jakie mecze wieloosobowe są dostępne lub w jakich misjach dla jednego gracza bierzesz udział".

Szybki podgląd na pewno będzie dobrą opcją i pozwoli nam zaoszczędzić czas. Już na PS4 możemy spoglądać na to, w jakiej grze znajdują się nasi znajomi, a teraz pewnie otrzymamy rozbudowaną opcję.

Musimy oczywiście zaczekać na oficjalną wiadomość od Sony, ale jak wiadomo takie Sieci jak Gamestop często posiadają zakulisowe informacje, którymi przedstawiciele powinni chwalić się dopiero w momencie ogłoszenia.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Sony:

Źródło: https://playfront.de/ps5-details-zum-interface-dessen-features-durchgesickert/

Tagi: playstation 5 ps5 sony