Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 17:25
Gran Turismo Sport - Takuma Miyazono vs Cody Nikola Latkovski
1933V

Gran Turismo Sport z epickim finałem FIA GTC Nations Cup. Organizatorzy pokazali świetny materiał

Twórcy Gran Turismo najwidoczniej chcą mieć pewność, że wszyscy zainteresowani zobaczą końcówkę ostatniego finału FIA GTC Nations Cup. Studio przygotowało świetny materiał, który pozwala dokładnie spojrzeć na zachowanie zawodników podczas epickiego przejazdu.

Organizatorzy FIA GTC Nations Cup już w ubiegłym tygodniu zachęcali graczy do spojrzenia na cały wyścig z ostatnich finałów, ale teraz twórcy Gran Turismo skupiają się na najważniejszym okrążeniu. Podczas starcia Japończyk Takuma Miyazono walczył o każdy centymetr toru z Codym Nikolą Latkovskim.

Podczas wydarzenia dwóch graczy rywalizowało o wielką nagrodę, więc nikt nie chciał odpuścić. Od początku materiału widzimy prowadzenie Japończyka, ale... Nie będę zdradzał za wiele – zobaczcie emocje profesjonalnych e-kierowców i posłuchajcie komentarza.

Trzeba przyznać, że jest to najlepsza wizytówka rywalizacji w oficjalnych mistrzostwach Gran Turismo Sport. Polyphony Digital może i długo kazało graczom czekać na swoje wyścigi, ale pod względem e-sportowym deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty angażując społeczność i tworząc prawdziwe festiwale przepełnione fantastycznymi emocjami.

Mam wrażenie, że Sony powinno lepiej promować te imprezy, bo jeśli na innych turniejach jesteśmy świadkami podobnych scen, to każde mistrzostwa Gran Turismo powinny cieszyć się bardzo wysokim zainteresowaniem publiczności.

Przeczytaj inne doniesienia na temat serii:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment