Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 19:39
Gran Turismo Sport
2456V

Gran Turismo Sport ze świetnymi wynikami. Gracze chętnie sprawdzają wyścigi na PS4

Polyphony Digital ujawniło najnowsze wyniki Gran Turismo Sport, które potwierdzają bardzo dobrą dyspozycję produkcji przygotowanej wyłącznie na PS4. Gracze nie tylko chętnie sprawdzają kolejne samochody, ale wykorzystują funkcje przygotowane przez japońskie studio.

Polyphony Digital od przynajmniej kilku miesięcy powinno opracowywać Gran Turismo na PS5, ale deweloperzy nie zapominają o wydanym Gran Turismo Sport, które wciąż angażuje graczy z całego świata. Kazunori Yamauchi chętnie spotyka się z sympatykami serii i podczas wydarzenia GT Sport World Tour Sydney otrzymaliśmy garść statystyk.

Gran Turismo Sport posiada aktualnie 8,2 mln aktywnych graczy – jest to około 1,2 mln lepszy wynik względem ubiegłego roku. W rzeczywistości wyścigi mają ponad 9 mln zarejestrowanych fanów wyścigów.

Gracze podczas zabawy przejechali już 41 mld kilometrów! Średnio jeden kierowca spędził za kółkiem 5000km, zainteresowani wzięli udział w prawie miliardzie wyścigów, a średnia prędkość zawodników wynosi 135km na godzinę. Gracze spędzili na torze już ponad 34 500 lat.

Gran Turismo Sport cieszy się naprawdę dobrym zainteresowaniem – świadczy o tym fakt, że ubiegłoroczne dane były znacznie niższe. Posiadacze GT Sport chętnie także korzystają z trybu zdjęć – w ostatnich 11 miesiącach wykonano kolejne 37 mln fotek.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gtplanet.net/gt-sport-players-have-driven-25-billion-miles-in-almost-a-billion-races/

Tagi: Gran Turismo Sport polyphony digital Sony Interactive Entertainment