Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.02.2020 14:21
gran turismo sport
2410V

Gran Turismo Sport World Tour z jednym z najbardziej emocjonalnych wyścigów w historii e-sportu

Twórcy Gran Turismo Sport udostępnili materiał, w którym przedstawili najlepsze momenty z niedawnego sieciowego wyścigu.

Niedawno odbył się wielki finał Nations Cup w wyścigowej grze Gran Turismo Sport. Na kanale twórców owej produkcji pojawił się materiał, w którym przedstawiono najlepsze momenty podczas World Tour Sydney. Wyścig uatrakcyjniła walka pomiędzy Japończykiem Takeru Miyazaono, a Australijczykiem Cody Latkovskim - obaj zawodnicy walczyli zaciekle o pierwsze miejsce.

Trzeba przyznać, że obaj wirtualni kierowcy potrafili zachować się kulturalnie na torze, a co więcej, umieli kontrolować swój samochód przy ogromnych prędkościach. Osoby, które biorą udział w sieciowych wyścigach w takich grach jak F1 2019 czy też właśnie Gran Turismo Sport wiedzą, że kontrola bolidu przy wysokich prędkościach jest jednym z najważniejszych czynników. 

Twórcy ekskluzywnej produkcji dostępnej wyłącznie na konsolach PlayStation 4 oznajmili, że był to jeden z najciekawszych wyścigów serii. Poniższy materiał powinien również przekonać osoby nielubiące e-sportu, że taka forma rozgrywki dostarcza bardzo dużo niezapomnianych wrażeń.

Warto zajrzeć na:

Źródło: twinfinite.net

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment