Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 16:10
GT Sport Lutowa Aktualizacja
1981V

Gran Turismo Sport z nową aktualizacją. Zwiastun i szczegóły nowości

Polyphony Digital w ubiegłym tygodniu zapowiedziało nową aktualizację Gran Turismo Sport, a teraz firma ujawniła wszystkie szczegóły. Gracze mogą liczyć na między innymi trzy nowe samochody oraz rozbudowanie GT League.

Polyphony Digital rozwija Gran Turismo Sport od października 2017 roku, ale w następnych miesiącach nie możemy liczyć na tonę nowości, które będą stale trafiać na nasze konsole. Twórcy najwidoczniej skupiają się już nad pełnoprawną kontynuacją, ponieważ w 2020 roku otrzymamy znacznie mniej aktualizacji do wciąż najnowszego GT.

W lutym do produkcji trafią trzy samochody (w tym zwycięzca FIA GT1 Championship): Aston Martin DBR9 GT1 ’10 (Gr.3), Fiat 500 1.2 8V Lounge SS '08 (N100) oraz Nissan 180SX Type X '96 (N200).

Twórcy zapewnili także nowe rundy do GT League:

  • Liga dla początkujących: Wyścigi tylnonapędowe – 2 nowe rundy
  • Liga dla amatorów: Puchar Grupy 3 – 2 nowe rundy
  • Liga dla profesjonalistów: Puchar Lamborghini – 2 nowe rundy
  • Liga wytrzymałościowa: X2019 Competition Endurance Series – 1 nowa runda.

Wszystkie nowości zostały zaprezentowane na zwiastunie, ale materiał jest bardzo krótki. Część fanów Gran Turismo narzeka na długi czas oczekiwania na lutową aktualizację, która w dodatku nie oferuje wyjątkowej zawartości, ale z drugiej strony może to być pozytywna wiadomość – w końcu deweloperzy pracują nad nową grą.

Przeczytaj inne doniesienia na temat serii:

Źródło: www.gran-turismo.com

Tagi: Gran Turismo Sport polyphony digital Sony Interactive Entertainment