Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 15:45
Pokemon Sword/Shield z Zarude
1041V

Pokemon Sword/Shield. Do gry trafił nowy mityczny Pokemon, Zarude

Do najnowszej gry z serii Pokemon trafiła właśnie nowa, nieznana wcześniej mityczna bestia! Trenerzy, ruszajcie, aby schwytać Zarude! 

Pokemon Sword/Shield to gra, na którą czekała masa fanów tej marki. Wielbiciele klasycznych wersji wreszcie doczekali tytułu, który po przerwie na Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee! powrócił do dawnych, bardzo lubianych schematów. 

Jeszcze przed premierą zapowiadano, iż w grze pojawią się nowe wyzwania po premierze, a sama ona będzie długo rozwijana. Twórcy potwierdzają to najnowszym ogłoszeniem, w ramach którego przekazano, że w produkcji pojawił się Zaurde- nowy, mityczny Pokemon!

Wyglądem przypomina dużą, dwunożną małpę ze zbuntowanym usposobieniem. Jest on typu cienisto-trawiastego i na pewno używa umiejętności Leaf Shield. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób gracze będą mogli zdobyć nowego Pokemona, więc musimy czekać na kolejne informacje. 

Tymczasem rzućcie okiem na materiał, który prezentuje sylwetkę opisywanej bestii. W Pokemon Sword/Shield możecie grać wyłącznie na Nintendo Switch.

Inne informacje z tego uniwersum:

Źródło: YouTube

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield