Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 12:50
Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na zwiastunie
548V

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na uroczym zwiastunie

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun kolejnej produkcji traktującej o Pokemonach, która ukaże się na Nintendo Switch! Twórcy podgrzewają oczekiwania.

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX to pozycja mocno wyczekiwana przez wszystkich fanów kultowej marki z kieszonkowymi stworkami w roli głównej. Produkcja ma być odnowieniem tytułu, który debiutował 15 lat temu na konsolę Nintendo DS. 

I patrząc na dotychczasowe materiały- doskonale oddaje ducha tamtej odsłony. Japoński oddział Nintendo wypuścił dziś całkiem długi zwiastun oraz dwie krótkie, urocze reklamy telewizyjne. Cóż, nie ma co się dziwić- do premiery zostały mniej niż dwa tygodnie, więc promocja wchodzi w kluczowy okres. 

Pięciominutowy zwiastun prezentuje nam wiele momentów z rozgrywki, sceny rozmów oraz pojedynki naszych Pokemonów, które są toczone z ich inicjatywy- bez wpływu ludzkich właścicieli. Dwa spoty TV, zamykające się w półminutowych ramach, prezentują Pokemony, które spotkamy w grze, w bardzo słodkich wydaniach. 

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX zadebiutuje na Nintendo Switch już 6 marca 2020 roku. Gra bez wątpienia trafi do swojego grona odbiorców! 

Inne informacje z tego uniwersum:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/pokemon-mystery-dungeon-rescue-team-dx-for-nintendo-switch-gets-adorable-trailer-tv-commercials/

Tagi: Nintendo Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX Spike Chunsoft