Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.02.2020 00:30
rockstar games
23298V

GTA 6 rozegra się w 1998 roku? Nowe informacje odnośnie kanału Rockstar Games

Liczba filmów na oficjalnym kanale Rockstar Games wzrosła - sytuacja jest o tyle ciekawa, że żaden materiał nie został udostępniony publicznie.

Gracze od dawna wyczekują nowych informacji odnośnie nowej odsłony kultowej serii studia Rockstar Games - mowa o GTA 6, które już od dłuższego czasu jest tworzone w angielskim zespole. Ostatnie zmiany w Rockstarze mogą sugerować, że ekipa szykuje się do ujawnienia czegoś dużego.

Jeden z użytkowników Twittera zauważył niecodzienny obrazek, który pojawił się na oficjalnej stronie Rockstar Games. W oczy rzuca się wygięty robot, trzymający w swoich dłoniach logo amerykańskiej firmy. Gracze zauważyli także mały szczegół, który może sugerować, że najbliższa gra wymienionego powyżej studia może rozegrać się w 1998 roku. Jeśli przybliżymy obrazek na butelce szampana zauważymy wyryty napis 1998 r. - zgadzałoby się to z informacjami, z których wynikało, że GTA 6 rozegra się w latach 90.

Kolejna informacja jest jednak dużo bardziej ciekawsza - na oficjalnym kanale Rockstar Games wzrosła liczba filmów - na kafelku możemy zauważyć, że firma ma w swoim katalogu 259 filmów - do niedawna amerykański zespół posiadał wyłącznie 258 filmów. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w ostatnim czasie nie został udostępniony żaden nowy materiał - może to sugerować, że Rockstar Games wgrał na serwery nowy film, który jest w chwili obecnej ustawiony jako niepubliczny. Deweloperzy mogą szykować się do dużego ogłoszenia, a nowy obrazek jest swego rodzaju "teaserem" dotyczących nowych ogłoszeń.

Zgadza się to także ze słowami prezesa Take-Two, Straussa Zelnicka, który powiedział niedawno, że fani mogą spodziewać się kilku informacji odnośnie nowych gier z najbardziej wpływowych serii studia Rockstar Games. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: gta 6 nowa gra rockstar games Rockstar Games