Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2020 22:30
Doom Eternal Slayer
929V

DOOM Eternal na intensywnej reklamie. Gameplay podsumowuje informacje

Wielkie gnaty, potężny Slayer i kilku demonów do pokonania. DOOM Eternal otrzymało nowy zwiastun, który w dobry sposób zapowiada atrakcje i można żałować tylko jednego – całość kończy się zdecydowanie za szybko.

Doom Eternal zbliża się wielkimi krokami. id Software szykuje się do premiery swojej wielkiej produkcji, która pod względem skali ma zawstydzić wszystkie poprzednie projekty stworzone przez uzdolnionych deweloperów. Twórcy małymi krokami przygotowują śmiałków na premierę i dzięki temu możemy dzisiaj zapoznać się z reklamą telewizyjną.

Czego tutaj brakuje? Tak dobrych 2-3 dodatkowych minut, podczas których deweloperzy pokazaliby pełną esencję tytułu. DOOM Eternal na każdym dotychczasowo opublikowanym materiale wygląda fantastycznie i jest to zdecydowanie gra, na którą chce się patrzeć.

Na szczęście redakcja IGN otrzymała zgodę na opublikowanie finalnej zapowiedzi, która zbiera informacje o grze i pozwala spojrzeć na kilka nowych fragmentów. Trzeba przyznać, że tytuł prezentuje się fantastycznie. To dobre podsumowanie szczegółów – zobaczycie tutaj sporo rozgrywki i poznacie konkrety dotyczące gameplayu oraz wszystkich dostępnych trybów.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal gameplay ID Software reklama tv spot tv