Iza Łęcka Iza Łęcka 18.02.2020 13:30
Demon Doom Eternal
963V

Doom Eternal bez tajemnic. Twórcy zdradzają szczegóły gry i prezentują ustawienia

id Software coraz prężniej stara się przekonać kolejnych graczy do Doom Eternal. Kolejne debiutujące materiały prezentują krwawą strzelankę. Twórcy odpowiadają na pytanie, czym jest gra i pokazują rozbudowane ustawienia.

Kampania promocyjna Doom Eternal trwa w najlepsze –  deweloperzy już nie tylko zdradzają świeżutkie informacje o shooterze, ale stawiają na krótkie podsumowanie wcześniej ujawnionych elementów. id Software opracowało materiał potwierdzający przygotowaną zawartość: gracze mogą liczyć na pełnoprawną kampanię, podczas której zawalczymy z demonami, a oprócz tego stworzony został asymetryczny tryb PVP. Zespół potwierdził opracowanie licznych aktualizacji, dzięki którym rozgrywka multiplayer otrzyma nową zawartość.

Na drugim filmie zespół przedstawia rozbudowane ustawienia – w grze otrzymamy możliwość dostosowania akcji do własnych potrzeb. Twórcy zaproponują kilka zakładek, w których zmienimy nie tylko oprawę, dostosujemy kontrolę, ale całkowitej modyfikacji będzie mógł ulec interfejs użytkownika. Zadbano o komplet opcji, dzięki którym dostroimy tytuł zgodnie z własnymi wymaganiami. Jak widać, zespół odpowiedzialny za Doom Eternal zadbał o wszelkie szczegóły.

Premiera Doom Eternal została zaplanowana na 20 marca – w tym dniu z historią zapoznają się gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. W przyszłości odbędzie się także debiut na Stadii oraz Nintendo Switchu.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://gamingbolt.com/doom-eternals-newest-trailer-gives-an-overview-of-the-campaign-and-battlemode

Tagi: bethesda Doom Eternal id Software