Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 18:43
DOOM Eternal Master Level
765V

DOOM Eternal na Master Level to dynamiczna sieka. Gameplay w 4K i 60 fps

W DOOM Eternal otrzymamy możliwość sprawdzania swoich umiejętności eliminując demony w Master Levelach. Najnowszy gameplay z produkcji id Software pokazuje ostrą jazdę bez trzymanki.

id Software postanowiło w ciekawy sposób rozbudować Doom Eternal i w grze obok normalnych poziomów trudności pojawią się także Master Levele. Gracze w tym wypadku otrzymają bardzo wymagającą rozgrywkę, podczas której w lokacjach pojawią się kolejne demony i przeciwnicy będą bardzo wymagający. Studio zapewni przyjemność dla największych fanów serii.

Jak za chwilę się przekonacie – Master Level to atrakcje dla entuzjastów uniwersum, ponieważ w tej propozycji na jednym ekranie może pojawić się nawet kilka bardzo krwiożerczych przeciwników, którzy nie wybaczają najmniejszych błędów. Na ML będziemy zmuszeni do idealnego wykorzystania dostępnych apteczek oraz amunicji – w tym wypadku niezbędne będzie atakowanie przeciwników w odpowiedni sposób.

Gameplay z DOOM Eternal ponownie wygląda świetnie. Jak widać tytuł wygląda bajecznie w rozdzielczości 4K, a mając odpowiedni sprzęt otrzymamy także zabawę w 60 klatkach na sekundę.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal gameplay id Software