Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2020 17:09
Dreams
1570V

Dreams zbiera fantastyczne oceny. Sony chwali się notami 10/10 w specjalnym spocie

Sony opublikowało spot potwierdzający bardzo wysokie oceny Dreams. Gra może pochwalić się świetną średnią i kilkoma 10 na 10, więc japońska korporacja postanowiła uwydatnić kilka recenzji w specjalnym klipie.

Dreams jest bez wątpienia cichą niespodzianką Sony. Mogliśmy spodziewać się, że gra od Media Molecule otrzyma kilka pozytywnych opinii, ale pewnie tylko najwięksi entuzjaści produkcji spodziewali się aż tak świetnego przyjęcia nowego IP. Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89% (Metacritic) i 91% (Opencritic), a kilka redakcji uważa, że jest to idealny edytor – oceny 10/10 nie są w tym wypadku przypadkowe.

Sony zebrało kilka opinii, wrzuca wszystko na przyjemny zwiastun i pozwala spojrzeć na kilka światów. To w zasadzie dobra wizytówka Dreams, ponieważ przedstawione projekty prezentują bardzo zróżnicowany gameplay.

Naszą recenzję Dreams przeczytacie na portalu w tym tygodniu. Igor nie ukrywa zadowolenia z produkcji Media Molecule, która przypadła mu do gustu i chętnie kreuje kolejne produkcje rozkładając na czynniki pierwsze możliwości edytora.

Sprawdźcie kolejne informacje o Dreams:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment