Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 19:56
Dreams PS4
2454V

Dreams ponownie zachwyca. Crash i Ghost of Tsushima w edytorze

Kolejne projekty z Dreams wyglądają wspaniale. Najnowsze misje Crasha pokazują ogromny potencjał edytora, a dodatkowo gracze wychwalają projekt związany z przeniesieniem sceny ze zwiastuna Ghost of Tsushima.

Już wielokrotnie mieliśmy okazję prezentować projekty przygotowane w Dreams, ale odnoszę wrażenie, że twórczość fanów jest coraz lepsza. Gracze rozumieją założenia edytora, opanowują możliwości i przygotowują świetne prace.

Chciałem na początku w tej wiadomości pokazać tylko materiał z Crasha, jednak coraz większe zainteresowanie wzbudza fragment z Ghost of Tsushima – muszę jednak wspomnieć, że sam projekt został już przygotowany podczas testów beta w ubiegłym roku. Mimo wszystko, jeśli nie widzieliście filmu, to na pewno warto na niego spojrzeć.

Crashowi zabrakło kilku animacji i rusza się odrobinę jak robot, ale warto w tym wypadku docenić cały projekt – autorowi udało się odpowiednio odpicować lokacje. Z drugiej strony w twórczości związanej z Ghost of Tsushima zobaczycie przeniesioną scenę ze zwiastuna, którym w swoim czasie karmili nas deweloperzy gry.

Sprawdźcie kolejne informacje o Dreams:

Źródło: GameRiot i DreamsPS4

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment