Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 15:58
Dreams Andrzej Rysuje
1952V

W Dreams można nawet tworzyć komiksy. Andrzej Rysuje pokazuje swoją pracę

Dreams nadaje się nie tylko do tworzenia ciekawych gier, które angażują fanów elektronicznej rozgrywki. PlayStation Polska udowadnia, że produkcja nadaje się także do rysowania komiksów – sprawdźcie w akcji Andrzeja.

Media Molecule stworzyło wielki edytor, który nadaje się do przygotowania ciekawych gier – wczoraj prezentowaliśmy na stronie świetny projekt nowej przygody Crasha. Gry to jednak dopiero początek, ponieważ tytuł nadaje się nawet do kreowania filmów czy też komiksów.

PlayStation Polska postanowiło wykorzystać okazję i we współpracy z Andrzejem Rysuje stworzono na początku komiks, który został opublikowany w mediach społecznościowych, a następnie sam zainteresowany przeniósł pomysł do świata Media Molecule.

Jest to naprawdę interesujące założenie, które pokazuje możliwości Dreams. Tytuł nadaje się nie tylko do kreowania światów i pewnie znajdzie się wielu graczy zainteresowanych podobną zabawą – w końcu może to być dobre płótno do opowiadania wielkich historii. Mając odpowiednie umiejętności bez problemu stworzycie w produkcji dostępnej na PS4 świetne projekty.

Więcej ciekawych prac Andrzeja znajdziecie na jego profilu na Facebooku.

Dreams i Andrzej Rysuje

Dreams Andrzej Rysuje

Sprawdźcie kolejne informacje o Dreams:

Źródło: PlayStation Polska

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment