Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2020 07:31
Transformers: War For Cybertron
1257V

Transformers: War For Cybertron na Netflix. Zwiastun zapowiada świetną serię

Netflix rozwija serię Transformers. Platforma z okazji New York Toy Fair zaprezentowała pierwszy zwiastun „Transformers: War For Cybertron”, który całkiem obiecująco zapowiada serial. To może okazać się kolejną ciekawą produkcją w katalogu streamingowego giganta.

Uniwersum Transformers w niedalekiej przyszłości zostanie rozbudowane o dwa filmy, lecz również Netflix otrzymał szansę rozwijania serii. Platforma zaprezentowała zwiastun nowego serialu animowanego – jest to pierwsza część z trzech, podczas której zobaczymy walkę Autobotów z Decepticonami.

Każda część trylogii „Transformers: War For Cybertron” otrzyma sześć 22-minutowych odcinków, a pierwszy zwiastun jest zapowiedzią wielkiej wojny na planecie Cybertron. Widzowie mogą oczekiwać kolejnych starć Optimusa Prime'a z Megatronem – choć skupiono się na pierwszej generacji Transformersów, całość została dopieszczona przez porządne CGI.

Wydarzenia z pierwszej części odbędą się wyłącznie na Cybertronie, ale bardzo możliwe, że kolejne epizody zaprowadzą widzów na Ziemię – według redakcji Entertainment Weekly drugi sezon otrzymał podtytuł „Earthrise”. Najprawdopodobniej by uniknąć spoilerów, aktualnie nie zdradzono tytułu trzeciej części.

Za stworzenie „Transformers: War For Cybertron” odpowiadają Hasbro, Allspark, Polygon Pictures, Rooster Teeth, ale jak na razie nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery. Pierwszy sezon zadebiutuje „wkrótce”.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://screenrant.com/transformers-war-for-cybertron-trilogy-trailer-g1-fans/

Tagi: netflix transformers Transformers: War For Cybertron