Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2020 12:20
Bumblebee
768V

Seria Transformers otrzyma 2 nowe filmy. Paramount Pictures ma duże plany na serię

Transformersy powrócą na ekrany kin. Paramount Pictures zamierza w najbliższych latach zapewnić dwie nowe produkcje – jeden film będzie kontynuacją, a drugi rozpocznie nowy początek. Fani Autobotów mogą wyczekiwać na premiery.

Paramount Pictures nie zapomniało o serii Transformers i posiada spore plany na rozwój uniwersum. Redakcja Deadline dotarła do informacji dotyczącej dwóch nowych produkcji. Za pierwszy film ma odpowiadać James Vanderbilt („The Amazing Spider-Man”, „Murder Mystery”), który otrzyma za zadanie stworzenie pełnego rebootu – historia prawdopodobnie powinna być w pewien sposób połączona ze spin-offem „Kosmiczne wojny”, czyli animacji, która była prezentowana w latach 1995-1999. Twórca ma rozwijać projekt od kwietnia, co może stanowić początek zupełnie nowej serii.

Jednocześnie pojawiają się informacje o kontynuacji „Bumblebee” - pierwsza część z 2019 roku (polska premiera) zebrała wiele pochwał od dziennikarzy, ale wygenerowała zaledwie 468 mln dolarów (przy budżecie na produkcję sięgającym 135 mln dolarów). Za tytuł podobno znowu będzie odpowiadał Travis Knight, chociaż również i tym razem musimy przygotować się na mniejsze widowisko.

Są to dopiero wstępne informacje, jednak Paramount Picture oraz Hasbro nie rezygnują z serii – w dalekosiężnych planach jest ciągły rozwój Transformersów i odpowiednia prezentacja kolejnych historii. Nowe filmy mają bowiem systematyczne debiutować.

Dla przypomnienia, sprawdźcie jak wyglądały "Kosmiczne wojny":

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/transformers-movies-paramount-1202843234/

Tagi: bumblebee hasbro James Vanderbilt Paramount Picture Transformers Travis Knight